Pozycjonowanie

Pozycjonowanie (SEO – Search Engine Optimization)

Skuteczne pozycjonowanie powoduje, że strona internetowa znajduje się na wysokiej pozycji (na pierwszej stronie) w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych, szczególnie w najbardziej popularnej: Google.pl

Pozycjonowanie jest to najtańsza, a zarazem najskuteczniejsza forma dotarcia do klientów, ponieważ to nie my poszukujemy klienta, lecz klient znajduje naszą firmę.

Skuteczne pozycjonowanie pozwala na trwałe osiągnięcie wysokich pozycji dla istotnych słów kluczowych (fraz) dla danego biznesu, przyczyniając się do wzrostu popularności pozycjonowanej strony internetowej.  Dzięki starannie dobranym słowom kluczowym, trafią do nas użytkownicy zainteresowani właśnie proponowanymi przez nas usługami czy produktami.

Co daje pozycjonowanie:

 •     wzrost pozycji w wyszukiwarkach
 •     budowanie wizerunku firmy
 •     dotarcie do potencjalnych klientów
 •     wzrost poziomu ruchu na stronie;
 •     wzrost sprzedaży

Stosujemy tylko i wyłącznie dozwolone metody pozycjonowania (WHITE SEO)

 1. Dokonujemy optymalizacji strony
 2. Ustalamy kluczowe  frazy
 3. Pozyskujemy wartościowe linki dla Twojej strony
 4. Stale linkujemy Twoją stronę z serwisów tematycznych, wyszukujemy partnerów do wymiany linków i pracujemy nad wzrostem PR (page rank)
 5. Monitorujemy stan Twojej strony oraz raportujemy jakość i pozycje fraz
 6. W pracy wykorzystujemy narzędzia Google Analytics oraz Google Webmaster Tools aby w pełni kontrolować stan strony i skutecznie ulepszać ją pod kątem wyszukiwarek.

    Płatność tylko za pozycje.

Sprawdź ile zapłacisz za pozycjonowanie swojej strony: serwis@kompuserwis.pl